Tuesday, 01 December

17:55 Champions League : Shakhtar Donetsk – Real Madrid on Channel 1
17:55 Champions League : Champions League Konferenz on Channel 2
17:55 Champions League : Lokomotiv Moscow – Salzburg on Channel 5
19:45 Championship : Birmingham City – Barnsley on Channel 9
20:00 Championship : Rotherham United – Brentford on Channel 10
20:00 Champions League : Champions League Goal Show on Channel 1
20:00 Champions League : Champions League Konferenz on Channel 2
20:00 Champions League : Liverpool – Ajax on Channel 3
20:00 Champions League : FC Porto – Manchester City on Channel 4
20:00 Champions League : Atletico Madrid – Bayern Munich on Channel 5
20:00 Champions League : Monchengladbach – Inter Milan on Channel 6
20:00 Champions League : Marseille – Olympiacos on Channel 7
20:00 Champions League : Atalanta – Midtjylland on Channel 8
02:30 MLS : Seattle Sounders – FC Dallas on Channel 1

Wednesday, 02 December

17:55 Champions League : Istanbul Basaksehir – RB Leipzig on Channel 1
17:55 Champions League : Champions League Konferenz on Channel 2
17:55 Champions League : FK Krasnodar – Rennes on Channel 5
19:45 Championship : Sheffield – Reading on Channel 9
20:00 Champions League : Champions League Goal Show on Channel 1
20:00 Champions League : Champions League Konferenz on Channel 2
20:00 Champions League : Manchester United – PSG on Channel 3
20:00 Champions League : Sevilla – Chelsea on Channel 4
20:00 Champions League : Ferencvaros – Barcelona on Channel 5
20:00 Champions League : Juventus – Dynamo Kyiv on Channel 6
20:00 Champions League : Borussia Dortmund – Lazio on Channel 7
20:00 Champions League : Club Brugge – Zenit on Channel 8
20:40 NFL : Baltimore Ravens @ Pittsburgh Steelers on NFL 10

Thursday, 03 December

17:55 Europa League : Zorya Luhansk – Leicester City on Channel 1
17:55 Europa League : LASK Linz – Tottenham on Channel 2
17:55 Europa League : AC Milan – Celtic on Channel 3
17:55 Europa League : Lille – Sparta Prague on Channel 4
17:55 Europa League : Sivasspor – Villarreal on Channel 5
17:55 Europa League : AA Gent – Slovan Liberec on Channel 6
17:55 Europa League : Red Star Belgrade – Hoffenheim on Channel 7
17:55 Europa League : AEK Athens – Sporting Braga on Channel 8
17:55 Europa League : Qarabagh – Maccabi Tel Aviv on Channel 9
17:55 Europa League : Feyenoord – Dinamo Zagreb on Channel 10
17:55 Europa League : CSKA Moscow – Wolfsberger AC on Channel 11
17:55 Europa League : Antwerp – Ludogorets on Channel 12
20:00 Europa League : Granada – PSV Eindhoven on Channel 1
20:00 Europa League : Arsenal – Rapid Vienna on Channel 2
20:00 Europa League : Rangers – Standard Liege on Channel 3
20:00 Europa League : Molde – Dundalk on Channel 4
20:00 Europa League : Real Sociedad – Rijeka on Channel 5
20:00 Europa League : Roma – Young Boys on Channel 6
20:00 Eruopa League : Nice – Bayer Leverkusen on Channel 7
20:00 Europa League : Benfica – Lech Poznan on Channel 8
20:00 Europa League : Slavia Prague – Hapoel Beer Sheva on Channel 9
20:00 Europa League : AZ Alkmaar – Napoli on Channel 10
20:00 Europa League : CFR Cluj – CSKA Sofia on Channel 11
20:00 Europa League : Omonia Nicosia – PAOK Thessaloniki on Channel 12
01:30 MLS : Sporting Kansas City – Minnesota United on Channel 1